Contributor Sandi Woo
Export | Feedback | Map | Network | Print
Gender Female
Functions Choreographer, Dancer
Events

Choreographer

Dancer

Lisa Adam - Actor

Octavia Barron-Martin - Actor

Meagan Caratti - Actor

Georgina Hart - Actor

Paul Hitchens - Sound Designer

Michael Huxley - Musical Supervisor

David Keene - Actor

Martin Kinnane - Lighting Designer

Peter Ross - Director

Pip Runciman - Designer

Erica Schmidt - Adaptor

Taylor Schon - Actor

Susan Schwartz - Writer

Andrew Sherman - Composer

Felicity Bott - Artistic Director

Zoe Ventoura - Actor, Front of House

Floeur Alder - Choreographer, Dancer

Bernie Bernard - Choreographer

Amity Culver - Dancer

Richard O'Brien - Actor

Kathryn Puie - Dancer, Director

Michelle Saunders - General Manager, Administrator

Ben Steel - Actor

Cassandra Angelia Swaby - Actor

Sete Tele - Choreographer

Lina Andonovska - Dancer

Marisa Aveling - Dancer

Hayley Back - Dancer

Jade Back - Dancer

Kristofer Bech-Howley - Dancer

Richard Bethell - Dancer

Declan Blair - Dancer

Michaela Boss - Dancer

Melissa Boyce - Dancer

Tamara Brereton - Dancer

Michelle Calkin - Dancer

Nicola Chapple - Dancer

Clayton Chipper - Musician

Richard Cilli - Dancer

Jasper Clark - Dancer

Ashley de Prazer - Photographer, Video Director

Paul Doyle - Production Manager

Jess Dudley - Dancer

Ben Edwards - Dancer

Candice Elliott - Dancer

Jesse Evans - Dancer

Jodie Farrugia - Choreographer

Rodiyah Fiedorowicz - Dancer

Matthew Finucane - Dancer

Korin Gath - Dancer

John Gibson - Dancer

Nicole Gradisen - Costume Maker

Chris Gurusamy - Dancer

Lachlan Hanley - Dancer

Rachael Hare - Dancer

Rachel Hare - Dancer

Jasmine Harp - Dancer

Lara Hatch - Dancer

Courtney Hay - Dancer

Karen Henderson - Dancer

Nicholas Higgins - Lighting Designer

Alice Holland - Front of House

Owen Horton - Dancer

Shona Horton - Dancer

Michelle Jenkins - Dancer

Nari Lees - Dancer

Rachel Lickfold - Dancer

David Lloyd - Dancer

Glen Lo - Dancer

Rowan Marchingo - Choreographer

Dave McKinney - Musician

Venettia Miller - Choreographer

Marco Mona - Photographer

George Nikoloudis - Sound Operator/Engineer

James O'Hara - Dancer

Alex O'Neill-King - Dancer

Dane Penstone - Dancer, MC

Jada Powll - Dancer

Bec Reid - Dancer

Shannon Riggs - Dancer

Danielle Rock - Choreographer, Dancer

Vivienne Rogis - Choreographer

Natasha Rolfe - Choreographer

Kim Rumbold - Dancer

Andrew Selmes - Musician

Anna Serna - Costume Designer

Stephanie Slack - Choreographer, Dancer

Emma Sorteriou - Dancer

Ciaran Spillman - Dancer

Melissa Stagg - Choreographer

Scott Suttar - Assistant Producer

Lucy Taylor - Director, Dancer

Jessica Thompson - Dancer

Jason Tongue - Dancer

Jen Toomey - Production Manager

Solon Ulbrich - Choreographer

Suzanne Vadja - Dancer

Brynda Wackett - Dancer

Josh Walters - Dancer

Vasala Warren - Dancer

Natarlia Webb - Dancer

Simon Wright - Visual Artist

Paul Zivkovich - Choreographer

Three Amigos Productions

Steps Youth Dance Company

Canberra Theatre Centre

The Australian Choreographic Centre

Identifier 235446