Contributor | Susanne Brown | |
---|---|---|
Gender | Female | |
Functions | Dancer | |
Events | ||
| ||
Dancer
|
||
R Addison - Dancer
C Aitcheson - Dancer
S Almond - Dancer
J Angus - Dancer
K Ansell - Dancer
L Aslat - Dancer
Peter Astachnowicz - Dancer
Pam Ayles - Dancer
Agnes Babicheva - Choreographer
Jade Back - Dancer
Boris Balin - Dancer
R Ball - Dancer
Lorraine Barath - Dancer
G Bastick - Dancer
Imants Berkis - Dancer
K Bolton - Dancer
E Borsten - Dancer
A Brooks - Dancer
Margaret Brooks - Costume Maker
Rosanne Brooks - Dancer
Amelia Brown - Dancer
Tiffany Brown - Dancer
Vanessa Burnell - Dancer
C Burrows - Dancer
Rebecca Burton - Dancer
Stephanie Cairns - Dancer
Mark Calbert - Stage Manager
D Caugoto - Dancer
K Caugoto - Dancer
Igor Cernavin - Dancer
Elizabeth Cheetham - Dancer
Barbara Christenson - Dancer
A Christie - Dancer
A Clarke - Dancer
Makeely Clarke - Dancer
Ann Cockburn - Dancer
Margaret Cockburn - Dancer
M Cocking - Dancer
J Cook - Dancer
K Craig - Dancer
K Crowe - Dancer
Valerija Cseh - Dancer
S Dale - Dancer
K Darrel - Dancer
Lesley Davies - Dancer
Josephine De Fillippi - Dancer
J De Ryk - Dancer
Léo Delibes - Composer
Lara Demitreff - Dancer
Garry Doherty - Dancer
Heidi Doherty - Dancer
Alexandra Dolgolovs - Dancer
Ludmilla Dolgolovs - Dancer
K Dooland - Dancer
G Driver - Dancer
S Driver - Dancer
D Easton - Dancer
Elizabeth Eatts - Dancer
L Elford - Dancer
A Elmendorp - Dancer
E Elouvaris - Dancer
K Evans - Dancer
L Feather - Dancer
L Fielke - Dancer
Denise Fisher - Dance Director
Kendall Geisler - Dancer
Kevin Geisler - Lighting Operator / Technician
M Georgiou - Dancer
H Gilchrist - Dancer
J Giles-Clark - Lighting Operator / Technician
Amanda Glenn - Dancer
C Glover - Dancer
Ken Gogler - Dancer
David Gold - Dancer
Ludmilla Gorachko - Dancer
Ivon Gorecki - Dancer
Y Gormley - Dancer
Richard Grabowski - Dancer
Dianne Green - Dancer
S Gruber - Set and/or Property Maker
B Gunning - Dancer
Christine Gurdziel - Dancer
S Guy - Dancer
Emma Hambour - Dancer
A Handley - Dancer
Chris Harnett - Lighting Operator / Technician
M Harnett - Dancer
K Haywood - Dancer
Ann Heithersay - Dancer
Shanne Heithersay - Dancer
Zigurds Hermanis - Sound Operator / Engineer
Katherine Hetzel - Dancer
Penny Hetzel - Dancer
Diana Hill - Dancer
S Hocking - Dancer
L Hollige - Dancer
K Howard - Dancer
D Jacobs - Dancer
Alex Jankowsky - Dancer
Nadine Jankowsky - Dancer
Tania Janzen - Dancer
J Jones - Dancer
Elaine Jordan - Dancer
Rainer Jozeps - Dance Director
H Kamp - Properties Master
T Kamp - Dancer
Y Kamp - Dancer
Chris Kasperski - Dancer
Masha Konig - Dancer
Christine Kowalczyk - Dancer
Peter Kozin - Dancer
Alex Krivitch - Dancer
Margarita Krivitch - Dancer
Lana Krivith - Dancer
Ina Kronin - Dancer
Serge Labotchevsky - Dancer
Catherine Lawrence - Dancer
Christine Lee - Dancer
S Lines - Dancer
J Llewlyn - Dancer
Paula Lofting - Dancer
Wendy Lovenfosse - Dancer
C Lowes - Dancer
J Lowes - Dancer
Claudia Maddeford - Dance Director
Sarah Manthey - Dancer
D Maros - Dancer
O Maros - Dancer
K McLeod - Dancer
K Messer - Dancer
Nona Monachow - Dancer
Gary Morony - Dancer
K Morton - Dancer
S Morton - Dancer
Michael Mustanov - Dancer
Shannon O'Donnell - Dancer
J O'Grady - Dancer
E O'Reilly - Dancer
Lynda Parsons - Dancer
K Penhall - Dancer
Vera Pitsh - Dancer
T Powell - Dancer
K Quirk - Dancer
J Rathjen - Dancer
V Ridge - Dancer
N Ridley - Dancer
Jennie Ritchie - Dancer
Rosemary Roach - Dancer
J Robinson - Dancer
Diadre Rogers - Dancer
Michael Rogowski - Dancer
Paul Rogowski - Dancer
D Ruggerio - Dancer
Judy Ruggerio - Stage Manager, Assistant
C Ryan - Dancer
Kym Schrader - Dancer
M Scriven - Dancer
Gary Shaw - Scenic Artist
L Shepherdson - Dancer
A Shield - Dancer
N Shield - Dancer
Rosemary Shore - Dancer
George Simenow - Dancer
Penny Smith - Dancer
K Smythe - Dancer
Anna Sobolewska - Dancer
Nicolao Sourikoff - Dancer
Ivonne Spratt - Dancer
A Staffin - Dancer
N Staker - Dancer
Alex Stanko - Dancer
A Stansfield - Dancer
Berndt Stoecker - Sound Operator / Engineer
Inta Sture - Dancer
Nadja Suchoweev - Dancer
Michael Swain - Dancer
H Symonds - Dancer
Anne Tannebring - Dance Director
George Trotta - Dancer
Kathryn Upton - Dancer
L Van der Linden - Dancer
M Vedig - Dancer
Gunta Vidal - Choreographer
Andre Vreugdenburg - Dancer
Melinda Wales - Dancer
S Walker - Dancer
Merran Walsh - Dancer
E Watkins - Dancer
M Weiler - Dancer
S White - Dancer
Marshall Whyther - Dancer
Cath Williams - Dancer
K Williams - Dancer
Natasha Williams - Dancer
J Willmott - Dancer
N Willmott - Dancer
Grant Withnell - Dancer
S Wright - Dancer
Helen Wyatt - Dancer
Kevin Young - Dancer
Paul Zajak - Dancer
Raymond Ziverts - Dancer
|
||
Agnes Babicheva's Russian Ballet School
Panache Ballet Studio
|
||
Identifier | 467555 |
Provide feedback on Susanne Brown